Çılgın flört yöntemi ortaya çıktı. Ünlü fenomen ‘Sonsuza kadar onun aklında kalacaksın’ diyerek açıkladı

Avustralyalı sosyal medya fenomeni Pheveya’nın verdiği flört tavsiyesi kısa sürede sosyal medayda gündem oldu.

Mynet’in derlediği habere göre, söz konusu yöntemi ilk olarak eski sevgilisi üzerinde denediğini belirten ünlü fenomen, bir şeyi kendine özgü hale getirmenin ve insanların seni onunla ilişkilendirmesini sağlamanın insanların aklında daha çok yer edinmeyi sağladığını söyledi.

“Eski sevgilimle onlar hakkında o kadar çok konuştum ki, ne zaman bir Cavoodle görse aklına beni getirirdi” diyen, Pheveya, eski sevgilisinin sürekli Cavoodle videoları attığını vurguladı.

Ünlü fenomen “Gittiği herhangi bir yerde ya da Cavoodle konusu açıldığında devamlı olarak aklına benim geldiğimi söyledi. Asla aklından beni çıkartamayacak” şeklinde konuştu.

Avustralyalı fenomen, flört dönemlerinde film, evcil hayvan ya da sporla ilgili bir konuyu kendine özgü hale getirmeyi ve konuyu sürekli gündeme getirmeyi tavsiye ediyor. Pheveya, bu durumun insanların sürekli sizi o konuyla özdeş olarak düşüneceğinin altını çiziyor.

Fenomen isim, “Bu yöntemi hoşunuza gidecek bir çocuk üzerinde kullanırsanız sonsuza kadar onun kafasının içinde sıkışıp kalırsınız” şeklinde konuştu.

Bir şeyi kendine özgü hale getirmenin ve insanların seni onunla ilişkilendirmesini sağlamanın, insanların aklına daha fazla yerleşmene yardımcı olduğunu ve flört ederken erkeklerin sürekli seni düşünmesini sağladığını iddia eden Phevaya, “Gittiği herhangi bir yerde ya da Cavoodle konusu açıldığında devamlı olarak aklına benim geldiğimi söyledi. Asla aklından beni çıkartamayacak” dedi.

Pheveya’nın flört tavsiyesi basit olarak evcil hayvandan filme kadar herhangi bir şeyi kendinize özgü hale getirmenizi ve konuyu sürekli olarak dinlendirmenizi, böylece insanların sizi o şeyle ilişkilendirmeye başlamasını tavsiye ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir